Gelin Makyajı 2015 Trendleri

Gelin Makyajı 2015 Trendleri

2015 Gelinleri çok şanslı. Gelin makyajı konusunda yüz tipinize , saç renginize ve Gelinlik Modelinize uygun birden fazla kombin yapabilirsiniz.

Nasıl mı ?gelin makyajı

Hemen başlayalım

Seçenek 1

Özellikle doğallığı çok seven ve aşırı makyaja alışkın olmayanlar için Güzelliğinizi ön plana çıkaran , abartıdan uzak doğal makyaj uygulamalarını tercih edebilirsiniz. Bol Takma Kirpik takviyesi ile doğal bronz tonlarda göz makyajı ve nüde dudaklar dünya çapında trend zaten . Siz de bu seçeneği değerlendirebilirsiniz. Sadece küçük bir tavsiye ; Fotoğraf çekimlerinde ve akşam düğüne hazırlanırken ruj renginizi değiştirebilir ve ya bir tık daha koyultabilirsiniz . Fotoğraflar flaşları daha net renkleri sever daha iyi görünürsünüz , gece kır düğünlerinde ya da açık alanda olsun fark etmez ; yüzününüz daha belirgin olması için de bu şart ! Unutmayın Sakın gelin makyajı 2015

Seçenek 2

Gösterişi ve iddiayı günlük yaşantınızda dahi seviyorsunuz Dikkatlice okuyun 😉
Biliyorsunuz Smokey Eyes moda. Artık farklı tonlamalarda tercihler yapabiliyorsunuz. Bunda göz renginize uygun Dumanlı Göz makyajı stili beğenebilirsiniz.

Gelin Göz Makyajı
•    Kahverengi Gözlerde ; Bronz kahveler , Bakır tonları ve 2015 Makyaj modası smokey eyes göz makyajı sizin için uygun . Buğulu ve etkileyici bakışlara sahip olabilirsiniz.
•    Mavi Gözlerde ; Lacivert , griler sizin için. Göz renginiz iyice ortaya çıkacaktır. Eğer daha sade bir göz makyajı isterseniz yine 2015 makyaj modası Retro makyaj ( eyeliner , takma kirpik ve kırmızı ruj üçlemesi ) uygulatabilirsiniz.
•    Yeşil gözlerde ;  Mürdüm tonları , Morlar ve Lilalar tam size uygun. Siz kesinlikle gözlerinizi ön plana çıkarmalısınız. Çünkü dünya üzerindeki insanların sadece % 10 u yeşil gözlüymüş. Çok şanslınız .
Sizin de dikkat etmeniz gereken bir şey var ! Göz makyajınız net olduğu için dudak makyajında yani ruj da çok iddialı olmayın . Bu sefer tarz olmaktan ziyade makyajınızı basitleştirirsiniz.

Seçenek 3

gelin makyajıDudak makyajını Sevenler ve Dudaklarına Güvenenler !
Dudaklarınız eğer dolgun ve şekli çok iyi ise ( dolgu olanlara çok da tavsiye etmiyorum ) Gelin makyajınızda Dudaklarınızı ön plana itebilirsiniz.
Yine çok abartı olmayan bir göz makyajı , Net bir Eyeliner ve Bol kirpik ile ( ipek kirpik uygulamalarını da araştırabilirsiniz 😉 ) Retro bir hava yakalayabilir ve Dudaklarınızı belirgin bir ruj ile netleştirebilirsiniz.

En iyi kırmızı ruj seçenekleri :

Mac – Ruby Woo
Mac – Russian Red
Nars – Velvet Matte Lip Pencil in Red Square
Maybelline – Super Stay 14hr Lipstick 540 Ravishing Rouge
Deborah  – Milano Rossetto Atomic Red Mat 05
Rimmel – London Kate Moss Lipstick 01

Daha detaylı bilgi almak için beni her yerden MAKYOZNURGÜLKOLUKIRIK olarak takip edebilirsiniz.
Sevgilerimle

düğün makyajı

Beni daha yakından takip etmek için ;

  • web site : http://nurgulkolukirik.com/
  • my blog : http://profesyonelmakyaj.blogspot.com/
  • facebook: https://www.facebook.com/NURGULKOLUKIRIKMAKYOZ
  • instagram:http://instagram.com/makyoznurgulkolukirik#
Nurgül Kolukırık
Nurgül Kolukırık

Hayata makyaj yapın 😉

Make up Artist Nurgül KOLUKIRIK

Gelin Dergisi Ocak / Şubat / Mart Bacstage Videoları by Nurgül KOLUKIRIK

Check Also

Nurgül Kolukırık

Gelin Makyajı 2018

Gelin Makyajı 2018 Gelin Makyajının Özelliği Nelerdir Ya da Gelin Makyajında Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar …

Bir cevap yazın