Gelin Makyajı Örnekleri

Doğal Gelin Makyajı

Gelin Makyajı ÖrnekleriBu sayfayı Adana dan beni takip eden ve Gelin Makyajı ile ilgili soru soran Işıl hn sayesinde hazırladım. Hemen onu sorusunu ve benim gelin makyajı nasıl olmalı bunun üzerine yaptığım yorumu paylaşıyorum.

Işıl hn :

Nurgül hanım sitenizi dikkatle inceliyorum çok şey öğrendim çalışmalarınızı da çok beğeniyorum. Sizden bir konuda yardım istiyorum vakit bulurda beni cevaplarsanız çok mutlu olurum. Ben Adana da yaşıyorum dolayısıyla sizin gibi işini iyi yapan makyöz bulmak gerçekten zor, işini bildiklerini iddia edenler ise kırmızı ruj mavi far uygulaması yapıyor, pek güvenilirde bulmuyorum açıkçası. Ben kumralım biraz gözenek problemim var çok derin olmamakla birlikte, doğal masum ama uzun süre bozulmayacak bir makyaj yaptırmak istiyorum düğünümde, kryolan ürünlerinden hangilerini önerisiniz, supracolor uzun saat kalıcılığı var mıdır bunu önerirseniz peki üzerine transparant pudra geçilmeli mi? kryolan da sabitlemek için spreyler var öneriri misiniz gelin makyajı için? Son olarak doğal makyaj istediğim için sıvı allık kullanmak istiyorum çünkü daha doğal durduğunu düşünüyorum, kryolan krem yada sıvı doğal duran allıklarından hangilerini önerir siniz? Şimdiden çok teşekkür ederim.

Gelin Makyajı
Gelin Makyajı

Cevap Nurgül Kolukırık :

Merhaba Işıl hn,
Öncelikle yazılarımı takip etmenize çok sevindim , Teşekkürler…
Dediğiniz gibi gelin makyajı asla mavi far kırmızı ruj kombiniyle olmuyor. İşi daha doğala indirgemek gerekir çünkü sene 2013.
Yurt dışındaki ünlü kişilerin vs gelin makyajları na baktığınızda hepsinin doğal makyajla güzelliklerini ön plana çıkarmaktan yana olduğunu görürsünüz.
Sizin sorularınıza gelince,
Gelin Makyajı Nasıl Olmalı
1- Kryolan gelin makyajı için çok uygun bir marka. Kapatacı özelliği yüksek ve kalıcılığı açısından iyi. eğer yüzünüzde izler veya sivilce lekeleri varsa suproolor ı kullanın yoksa gerekte yok. Supra color fondötenler sürekli pudra gerektiren kapatıcılar. Sürekli pudra kullanmadığınız takdirde yüzünüzde iz şeklinde parlama olacaktır.
2- Kryolan  Sapitleştirici Sprey kesinlikle tavsiye ederim, hakikaten etkili çünkü.
3- Sıvı allık tan ziyade iyi bir allık ( M.a.c ) tavsiye ederim. Yüzünüzde ışıltı olmasını istiyorsanız high lighter kullanabilirsiniz bu daha doğru olur.
Size Kumrallar için doğal bir gelin makyajı örneği ekliyorum. Bol şans diliyorum.
Gelin Makyajı Örnekleri

Doğal Gelin Makyajı

Gelin Makyajı

Doğal Gelin Makyajları

Gelin Makyajı Modelleri

Bir cevap yazın