Gelin Makyajında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Özellikle Gelin adayları Dikkatlice Okuyun Lütfen 🙂

Gelin Makyajı

  •     Sade ve Doğal bir gelin makyajı isteyebilirsiniz. Eğer dış çekim yapmayı planlıyorsanız gelin makyajlarını çok sade ve hafif yapmayı sakın düşünmeyin. Doğallıktan hoşlanan gelinler allığı ya da Ruju fazla renkli sevmeyenler gelinler sakın bu yanılgıya düşmeyin. Çünkü gün ışığında çektirilen fotoğraflarda makyajınız yok oluyor. Yani makyajınız net bir şekilde belli olmuyor.
  •     Düğün gününden önce muhakkak makyözünüzle gelin makyajı detaylarını görüşür. Eğer bazı konularda fikirleriniz net değilse prova makyajı yapın.
  •     Size yakışacak makyaj stillerini araştırın. İyi geçilmiş profesyonel modellerin makyaj örnekleri gerçeği yansıtmadığından size uygun daha önceden gerçekten yapılmış olan gelin makyajı örnekleri ne bakın.
  •     Makyajı tamamlayan ek unsur Takma Kirpikler. Kesinlikle Mac Takma Kirpikleri incelemesiniz.
  •     Hazırlık aşamalarına erken saatlerde başlayıp, gecenin sonuna kadar devam eden bir düğün gününüz olacak ise muhakkak bir makyaj sabitleyeci spreylere ihtiyacınız olacaktır.
  •     Gelelim son ve en önemli maddeye. Gelin adaylarının hiç aklına gelmeyen bir detaydır, o gün kullanacağı ruj. Kesinlikle gelin makyajınıza uygun bir ruju yedek olarak yanınızda bulundurmalısınız. Çünkü bir şey yiyeceğiniz için ister istemez rujunuzda bir azalma olacaktır , bunu tazelemeniz gerekir.
  •     Eğer terlemeye müsait bir yapınız varsa pudra sponcları yanınıza alın. Terinizi silerek değil tampon yöntemiyle sponclarla alarak makyajınızı silmeden terinizi alabilesiniz.

Gelin Makyajı

Gelin Makyajı

Gelin Makyajı

Check Also

Nurgül Kolukırık

Gelin Makyajı 2018

Gelin Makyajı 2018 Gelin Makyajının Özelliği Nelerdir Ya da Gelin Makyajında Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar …