Makyaj Temizliği

Makyaj Temizliği , Cilt Bakımı, Kullanılan Markalar

Makyaj Temizliği ve Cilt bakımı benim için makyaj yapmamdan daha önemli.
Bir Makyöz olamama rağmen günlük hayatta makyaj yapmayı çok sevmiyorum . Sürekli işin içinde olduğum için mi yoksa yaşım ilerlediği için mi bilmiyorum ama bu sıralar makyajsız dolaşmak bana kendimi daha iyi hissettiriyor.
Tabiki makyajsız dolaşabilmek için cildin çok iyi görünmesi gerekiyor bunun için de iyi bir cilt temizliği ve cilt bakımı şart.
Ben de bunları zaman içerisinde öğrendim ve bilgilerimizi sizlerle hem yazılı hem de görüntülü olarak paylaşmak istedim.

Makyaj temizliği
Eğer makyajınızı temizlemeden yatıyorsanız yüzünüze en büyük kötülüğü yapıyorsunuz demektir. Kullandığınız fondöten temizlenmediği sürece deri altına iyice yerleşir ve sivilce , akne benzeri kusurlarınızın daha artmasına neden olur.
Bu yüzden belli bir süreden sonra iyice makyaja bağımlı hale gelirsiniz.

Cilt bakımı
Peeling yapmayan bir kadın düşünemiyorum ama işim gereği bu şekilde olan bir çok hemcinsimi gördüm. Artık orta yaşlı olmasına rağmen hiçbir zaman peeling yapmadığını belirten çok kadın var ve profesyonel makyaj dan meded umuyorlar.
Unutmayın profesyonel makyaj bile temiz bir ciltte kendini gösterir.
Ayrıca bilmemek değil öğrenmemek ayıp. Çok pahalı profesyonel markalar almadan da evde yapabileceğiniz doğal yollarla peeling hazırlayabilir ve uygulayabilirsiniz.

Güneşten korunma
Daha geçen gün discovery kanalında izledim. Güneşe çok maruz kalan ciltler maruz kalmayan kişilere nazaran daha erken yaşlanıyor.
Eğer orta yaş sonlarında bile kırışıklıklarınız olmasın istiyorsanız her gün yaz kış fark etmeden uv ışınlarından koruyucu bir güneş kremi kullanmalısınız.

Şimdilik benden bu kadar

Bu arada evde peeling nasıl hazırlayabilirsiniz bununla da ilgili video yapacağım ( şimdi aklıma geldi )

Takip de kalın , herkesi öpüyorum.

Makeup artist istanbul

Makeup artist

profesyonel makyöz

Profesyonel makyözler

 Makyaj Temizliği Nasıl Yapılır İzle

Check Also

Nurgül Kolukırık

Makyaj Teknikleri Videolar

Makyaj Teknikleri Videolar Makyaj değişimleri Bir Eğitmen olarak istediğinizde ne kadar değişebileceğinizi gösteren bir kaç …

Bir cevap yazın