Porselen Makyaj

Porselen Makyaj Nedir

porselen makyaj
porselen makyaj

Öncelikle porselen makyaj nedir, Porselen Makyaj Nasıl Yapılır, Porselen Makyaj Örneklerini de görerek ondan sonra karar vermeniz gerekir.

Porselen makyaj genelde halk arasında pürüzsüz makyaj en güzel makyaj olarak bilinir. Ama bunun yanlış olduğunu yaptırdıktan sonra anlıyorlar. Neden diye soracak olursanız eğer hemen açıklayayım.

Porselen makyajın tek farkı yapılmadan önce taş pudra denen ağır supracolor fondötenlerin kullanılmasıdır.Bun patakremler yüzdeki her türlü sivilceyi ya da yara izleri kapatır buraya kadar normal ama yüzdeki deormasyonları kapattıktan sonra yüzde maske kıvamında bir iz bırakır ve bu da sunilik verir. Yakından hissedilir derecede arkedilir ve hoş durmaz.

Profesyonel bir Makyöz olarak şunu diyebilirim. Eğer yüzünüzde aşırı derecede sivilceler ya da yaralar yoksa porselen makyaj yaptırmayın. Çok hoş durmuyor.

Onun yerine profesyonel makyaj malzemeleri ile yapılan proesyonel makyajları tercih edin. Çünkü profeyonel makyaj malzemleriyle doğru kişi ise Makyözünüz zaten istediğiniz mükemmel sonuca ulaşacaksınızdır.

Makyöz Nurgül Kolukırık

Porselen Makyaj örnekleri
Porselen Makyaj örnekleri
porselen makyaj
porselen makyaj
porselen makyaj
porselen makyaj
porselen makyaj
porselen makyaj
Porselen Makyaj
Porselen Makyaj

Porselen makyaj asıl sorunlu cilter için makyaj da ve akneli ciltler için makyaj da kullanılır. Örnek bir porselen makya videosu izleyin.

 

Check Also

Nurgül Kolukırık

Makyaj Teknikleri Videolar

Makyaj Teknikleri Videolar Makyaj değişimleri Bir Eğitmen olarak istediğinizde ne kadar değişebileceğinizi gösteren bir kaç …

Bir cevap yazın