Smokey Makyaj Adım Adım Dumanlı Göz Makyajı Yapımı

Smokey Makyaj

Dumanlı Göz Makyajı
Dumanlı Göz Makyajı

Dumanlı Göz Makyajı Nasıl Yapılır, Göz Makyajı, Göz Makyajı Nasıl Yapılır, Makyaj Dersleri, Makyaj Örnekleri, Smokey Eyes, Smokey Makyaj

Smokey Makyaj Diğer adıyla dumanlı göz makyajı nasıl yapılır? Bu makyaj yapımı ile ilgili sizlerden çok fazla istek geldi, bu makyaj üzerinde adım adım smokey makyaj nasıl yapılır göstermeye çalışacağım sizlere. Smokey Makyaj son yılların en popüler makyaj türlerinden birisidir. Smokey makyaj kullana ünlüler arasın Bihter makyajı ile tanınan Beren Saat, Ebru Gündeş, Jennifer Lopez, Kim Kardashian, Nicole Scherzinger Smokey Eyes dumanlı göz makyajı kullanan birkaç ünlü. Smokey Eyes dumanlı göz makyajı, farklı renk kombinasyonları ile kişinin ten rengi ve elbise renklerine göre değişiklik gösterebilir.
Smokey Makyaj yada diğer adıyla Dumanlı göz makyajında genel makyaj mantığı aynı. Sizlere göstereceğim smokey makyaj yöntemleri daha koyu veya parlak ve mat farlarla kombine uygulayarak gece makyajı için de kullanabilirsiniz.

2012 yılın Makyaj Trendi Smokey Makyaj

Smokey Makyaj
Smokey Makyaj

2012 Makyaj Modası Smokey Makyaj gerek gelin makyaj’ında gerek gece makyaj’ında gerekse günlük makyajda trendler belli. 2012 Makyaj Modası Smokey Makyaj Dumanlı Göz Makyajında bu sene ağırlıkta kullanılan makyaj tonları ( doğal bronz tonlar ve her türlü smokey makyaj tonları) yine devamlılığını sürdürmekte. 2012 Makyaj Modası Smokey Makyaj her zaman makyajlı ama makyaj yokmuş gibi günlük makyajlar, Seksi ve dokunaklı bakış atmanızı sağlayan smokey makyaj tarzlar kullanılabilir. Özellikle kış gelinlerine tavsiye ediyorum.

Smokey Makyaj & Bihter Makyajı

Smokey Makyaj nedir, Smokey Makyaj nasıl yapılır hepsini bu sayfada bulacaksınız.

Smokey Eyes, Dumanlı göz makyaj olarak bilinir. Son zamanların makyaj da en yüksek trendi diyebiliriz. Değişik renk tonlarında smokey makyaj yani dumanlı göz makyajı yapılabilir. Tüm göz renkleri için Smokey Makyaj uygulanabilirsiniz. Smokey Makyaj ile gözlerinizde sisli ve gizemli bir hava verdiği için daha çekici ve seksi bakışlara sahip olursunuz. Özellikle Beren Saat’in makyaj tarzı Smokey Makyajdır diyebiliriz. Smokey Makyaj Uygulaması kolay sonuç ise müthiş olur. Smokey Makyajı günlük hayatınızda sürekli kullanabilirsiniz.

Özellikle 2012 Profesyonel Makyaj Modelleri arasından sadece smokey makyaj yani dumanlı göz makyajı bulunuyor diyebilirim.

Sizde işe giderken ya da günlük yaşamınızda Smokey Makyajı kolaylıkla yapabilirsiniz.

Gölgeli Göz Makyajı
Gölgeli Göz Makyajı

Adım Adım Smokey Makyaj & Dumanlı Göz Makyajı Yapılışı.

  • Smokey Makyaj için ön zemini hazırlayın
  • Siyah bir kalemi gelişi güzel göz hizasında sürün
  • Yatay bir makyaj fırçası yardımıyla siyah göz kaleminin üzerinden geçin
  • Bronz bir kahve farı göz kapağınıza sürün
  • Kaş altını açık krem bir farla aydınlatın.
  • Bol rimel kullanın ( yatay sürün seksi bir hava verir )
  • Allığınızı kiremit tonları kullanın
  • Çok hafif şeftali veya kahverengi ruj kullanın ya da sadece parlatıcı kullanın.

 

 

 

İşte Smokey Makyaj Modelleri

Smokey Makyaj
Smokey Makyaj
Smokey Makyaj
Smokey Makyaj
Smokey Makyaj
Smokey Makyaj
Smokey Makyaj
Smokey Makyaj
Smokey Makyaj
Smokey Makyaj
Smokey Makyaj
Smokey Makyaj
Smokey Makyaj
Smokey Makyaj
Smokey Makyaj
Smokey Makyaj

 

 

Check Also

Nurgül Kolukırık

Makyaj Teknikleri Videolar

Makyaj Teknikleri Videolar Makyaj değişimleri Bir Eğitmen olarak istediğinizde ne kadar değişebileceğinizi gösteren bir kaç …

Bir cevap yazın